navigate_before
navigate_next
גונאמי בניית אתרים JUNAMI בניית אתר חנות לנדוור גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI בניית אתר וורדפרס גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI קידום אתרים עיצוב אתרים אפיון אתרים בניית אתר מג'נטו בניית אתר ווקומרס בניית אתר וורדפרס בניית אתר תדמית בניית חנות וירטואלית גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI גונאמי בניית אתרים JUNAMI
arrow_back

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית היא הדרך האופטימאלית להגיע לקהל קונים עצום. אנחנו בג'ונאמי נעזור לכם לממש את המטרה ונדע להתאים עבורכם את הפלטפורמה הנכונה בהתאם למבנה הארגוני שלכם והתקציב שלכם עבור חנות אוליין.

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

צוות מקצועי ילווה אתכם בתהליך גדילת האתר. בעזרת קשר הדוק וקריאת נתוני האתר נבצע פעולות שיעזרו למקסם את המכירות באתר.
הבנת  התנהגות המבקרים באתר, בחירת רכיבים נכונים ואופטימיזציית יחס ההמרה יובילו ליותר מכירות באתר. הלקוחות שלכם משנים את דפוסי הקנייה שלהם בתדירות גבוהה ואנו כאן בשביל להקדים אותם.
אנו בג'ואמי נבנה עבורכם אתר חנות וירטואלית בהתאמה אישית ונלווה אתכם גם לאחר עליית האתר לאוויר.

חנות וירטואלית - מה הפלטפורמה העדיפה?

אתם רוצים אתר חנות וירטואלית ולא בטוחים על איזה פלטפורמה לבנות אותה? בשביל זה אנחנו כאן!
לאחר היכרות אתם נוכל להתאים עבורכם את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור האתר החדש שלכם. אנו בג'ונאמי מומחים בבניית אתרי חנות על פלטפורמת MAGENTO וWOOCOMMERCE. אלו שתי הפלטפורמות חנות וירטואלית בקוד פתוח המובילות ביותר בעולם ואנו נבחר אתכם את הפלטפורמה בהתאם לאופי המוצרים, דרישות מהאתר, מנהל האתר וכמובן התקציב להפקת האתר.

בניית אתר חנות וירטואלית

חנות וירטואלית שמוכרת יותר

דפוס ההתנהגות של צרכני האונליין משתנה מיום ליום. החדשנות של היום היא התיישנות של המחר. ניצור עבורך חנות וירטואלית בהתאמה אישית שנותנת לך את הגמישות והאפשרויות להרחיב את הפלטפורמה לכדי יצירת חווית קנייה ממותגת וייחודית. הסתגלות מהירה והתאמה לשינוי דפוסי ההתנהגות של ציבור הלקוחות שלכם הם חלק מהיתרונות הבולטים שלנו בבניית אתר חנות וירטואלית מקצועי.

אנו בג'ונאמי נלווה אתכם יד ביד בכל שלבי האתר, החל מהפקת האתר ותוך כדי גדילתו במהלך השנים, השירות, המקצועיות ויכולות הבנת הלקוח הם היתרונות הברורים של ג'ונאמי. האתרים שלנו מוכרים יותר.

בניית אתר וורדפרס
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית

תוספים לחנות וירטואלית​

חנות וירטואלית רספונסיבית​

יחס המרה גבוה

אתר חנות בינלאומי

אבטחת מידע​ וסליקה מאובטחת

התממשקויות

לנו מבחר עצום של תוספים, תוספים הם כלים שאנו נטמיע באתר בכדי להגשים את החזון ולייעל את יחס ההמרה באתר. בתכנון האתר ובתחזוקתו נתאים את התוספים הרצויים והנחוצים להצלחת אתר הסחר ולהגלדת נפח המכירות. כבסיס אתם נהנים מ: מערכת קופונים, ניוזלטר, מוצרים משלימים וקשורים, רשימת משאלות ועוד

האתרים שלנו מותאמים למובייל ובעצם לכל סוג מסך. לא משנה מאיזה מכשיר/גודל מסך יגלשו באתר אנחנו נדאג שהם ינהו מחווית גלישה גבוהה. היום יותר ויותר גולשים רוכשים באתרים דרך המובייל והטאבלט וחשוב להתאים את האתר לכך. כל המבקרים באתר שלכם יוכלו להתרשם, לשתף ולרכוש את המוצרים שלכם.

האתרים שלנו מציגים יחס המרה גבוה. יחס המרה הוא היחס בין המבקרים באתר לעומת כמות הרכישות. אתם משקיעים סכומים גדולים בכדי להזרים תנועה לאתר וחשוב למקסם את זה. אנו נקפיד על חווית ממשק נכונה ומהירות טעינת דף מעולה בשביל למקסם את הרכישות באתר. המוטו שלנו הוא "אם זה לא פשוט זה פשוט לא עובד"

לנו ניסיון רב בתחום בניית אתר חנות וירטואלית בינלאומי. בנינו  אתרים לחברות רבות שיושבות בארץ ומכורות בחול. בהפקה של אתר מכירות בינלאומי נקפיד תחילה לאחסן את האתר באזור הגאוגרפי בו אתם מגדירים את קהל היעד שלכם, בנוסף נעזור לכם לקבל החלטות עסקיות חשובות כגון חברות סליקה, משלוחים ומחסנים.

אתם לא רוצים להגביל את הלקוחות שלכם לאמצעי התשלום אחד. נדע לחייב את הקונים באתר בכמה וכמה דרכים, פאי פאל, כרטיס אשראי, העברה בנקאית, תשלום טלפוני ועוד. בעזרת שדרוגי גרסת אבטחה, SSL והוספת קודים למערכת, הרכישה באתר מאובטחת ומוגנת.

כיום רוב מערכות ניהול המלאי והקופות מציעות פתרונות אינטגרציה לאתר חנות וירטואלית. בעצם אתם לא צריכים להזין נתונים ומלאי יותר מפעם אחת. אנו יודעים למשוך את הנתונים מהמערכות ולהציגם באתר החדש שלכם והפוך. זמן זה כסף, ומניעת טעויות אנוש מיעלים את ההתנהלות העסקית.

  • תוספים לחנות וירטואלית​
  • חנות וירטואלית רספונסיבית​
  • יחס המרה גבוה
  • אתר חנות בינלאומי
  • אבטחת מידע​ סליקה מאובטחת
  • התממשקויות

לבנות אתר עם ג'ונאמי!

ג’ונאמי היא חברה לבניית אתרים בתל אביב.
ג’ונאמי מתמחה בפתרונות אינטרנט ובניית אתרים בהתאמה אישית, אנו מציעים לכם ליצור עמנו את החלון שלכם לעולם הדיגיטאלי.
ג’ונאמי הוקמה בשנת 2011 ומאז מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות אונליין מתקדמים. אנחנו השותפים שלך לצמחיה באינטרנט.