קידום אתרים

קידום אתרים

לנו יש את המשאבים והניסיון בכדי לבצע מסעות קידום אתרים תובעניים בכל פלחי שוק אפילו בתחרותי ביותר והמטרה שלנו היא להציב אתכם בפסגה !

לג’ונאמי צוות מכוון מטרה עם דמיון מפותח ובעל ניסיון רב בקידום SEO , PPC , SMO . יש לנו כישורים מקצועיים במיקום אתרים בדירוג גבוה , שיווק באינטרנט , קידום אתרים אורגני וקופירייטינג קריאייטיבי. אנו משלבים בין טקטיקות קידום אתרים מובחרות עם כלי שיווק רב עוצמה בכדי ליצור את הרושם הטוב ביותר עבור המותג שלך. בעזרת רשת האתרים שלנו ואנשי יחסי הציבור אנו ממקסמים את הנראות של אתרי לקוחתנו. קידום אתרים היא עבודה מסיבית ואינטנסיבית מאוד , ברשותנו המשאבים והניסיון בכדי לבצע מסעות קידום אתרים תובעניים בכל פלחי שוק אפילו בתחרותי ביותר.

צרו קשר לגבי קידום אתרים

רשתות חברתיות

(SMO ( social media optimization – אופטימיזציה של רשתות חברתיות היא כלי הכרחי במערך השיווק האינטרנטי. פייסבוק , אינסטגרם, לינקדאין , טוויטר , גוגל +

קידום ושיווק ברשתות חברתיות

קידום ממומן

( PPC ( Pay per click – תשלום בעבור לחיצה על המודעה. רוצים להשיג מקסימום חשיפה תוך זמן קצר, כל מה שנשאר הוא לקבוע תקציב פרסום ואסטרטגיה ארוכת טווח.

קידום אתרים ממומן

קידום אורגני

( SEO (Search engine optimization – אופטימיזציה למנועי החיפוש. שילוב של טכניקות קידום אנו נוביל את האתר שלך למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש החינמיות של מנועי החיפוש הנפוצים.

קידום אתרים אורגני