קידום אתרים ממומן

pay-per-click

בכדי להגיע למקסימום חשיפה לקהל היעד הספציפי שלך, גוגל אדוורדס זו התשובה שלך. בקידום אתרים ממומן אנו נפרסם את האתר שלך במודעות בתוצאות החיפוש של גוגל ובאתרי שונים בעלי אופי מתאים למוצר/שירות אותו אנו נקדם. כיום אנו מתמחים בניהול בינלאומי של קמפיינים ממומנים בגוגל בישראל, ארה”ב ואירופה. שם המשחק בפרסום ממון באינטרנט הוא (ROI – (Return on Investment החזר ההשקה, את התשובות לשאלה זו תקבלו באמצעות דוח חודשי מקיף.

הקמה

שלב זה נקבע את אסטרטגיית הפרסום בהתאם לתקציב. נערוך חלוקה ל DESPLAY, SERCH , REMARKETING וקודים.

בניית הקמפיין פרסומי

פתיחה ושיתוף חשבון ב AD WORD TOOL , הכלי השיווקי של גוגל. בנוסף נקשר את אמצעי התשלום החודשי לחשבון הקמפיין קידום ממומן ( שולחים לך קישור לתשלום ואנו לא נחשפים לפרטי האשראי, פייפאל או אמצעי התשלום הנבחר)

סקר שוק ואפיון התחרות

בניית קמפיין פרסומי מתחילה מעבודת הקמה מקיפה , הדגשת תשומת לב לפרטים שונים תחסוך כסף רב לטווח הארוך והקצר. פעולות מקדימות : מחיר מוערך לקליק , רמת התחרות, אסטרטגית זנב ארוך , מחקר מילות מפתח , ומחקר מילות מפתח אסטרטגית מתחרים.

פרסום עוקב REMARKETING

שיטת פרסום חזקה להחדרת המוצר שלך למודעות הלקוחות. תחילה נשתיל קוקיז אצל המבקרים באתר שלך, לאחר מכן בכל אתר שנמצא בתוכנית השותפים של גוגל ( רוב האתרים ברשת) נוכל לחשוף את המודעה שלך ללקוח הספציפי. בניית אסטרטגיית של זמן התעניינות במוצר תקבע על ידכם ואנחנו נדאג לפרסום אגרסיבי לאותו מבקר ספציפי.

חשיפה

הגדרות של מיקום וצורת הפרסומת . באתרים שיתופיים, סרטונים ותוצאות החיפוש של גוגל. ומיקוד ספציפי לפי מילות מפתח והיסטוריה של לקוחות פוטנציאלים.

איתור משתמשים רלוונטים

מסע פרסום ממוקד לפי חיפושים ספציפיים. ניטור תנועה,וקביעת אסטרטגיה נכונה שיווקית וכלכלית ללקוח. לעומת פרסום בעיתונות ומדייות שונות כאן יש לך מידע בזמן אמת על האפקטיביות והחזר ההשקעה.

קידוד

הטמעת קודים ליכולת מעקב על יחס המרה והחזר ההשקעה.

ניהול שוטף

לאחר שסיימנו עם עבודת ההקמה וההכנה נעבור לניהול קמפיין שוטף, העלאת מודעות שונות ומגוונות, ניטור תנועה ויחס ההמרה, פיקוח ושיפור ה ROI , העלאת לידים והורדת מחיר תשלום לקליק , כוונון תקציב הלקוח.

דוחות

אחת לחודש נשלח לך דוח אקסל מפורט עם גרפים בשפה שהלקוח מבין. סיכום בנקודות על מה בדיוק עשינו ומה קצב ההתקדמות והגדילה.