בניית אתרי תדמית וסחר בהתאמה אישית

ג'ונאמי פתרונות אונליין

חברת בניית אתרים בתל אביב.
מציעים לכם ליצור את החלון שלכם לעולם הדיגיטלי.

בין לקוחותינו תמצאו חברות ענק כמו דפי זהב, זאפ השוואת מחירים, רסט אתר המסעדות של ישראל, קבוצת לאנדורה, אלפא רומאו, פיאט ישראל, קבוצת דורי מדיה ועוד. בנוסף אנו יודעים להתאים חבילות אונליין לעסקים בינוניים וקטנים ובכך אתם בתור לקוח של ג’ונאמי פתרונות אונליין מתקדמים נהנים ממיטב השירות הכולל של צרכי האינטרנט תחת קורת גג אחת. 

בניית אתרים

בניית אתרים

אנחנו נבנה את האתר החדש שלך על אחת מהפלטפורמות הבאות
מג'נטו

אתרי מג’נטו

בניית אתרים על פלטפורמת מג’נטו מאפשרת עיצוב ופיתוח חנות וירטואלית הנותנת פתרון אופטימלי לכל התהליכים העסקיים. המערכת בנויה בקוד פתוח ומאפשרת שליטה מלאה של הלקוח בניהול התכנים והמוצרים באתר. MAGENTO יותר מ- 500.000 אתרי סחר פעילים.

בניית אתרי מג'נטובניית אתרי מג'נטו

אתרי וורדפרס

אתרי WORDPRESS נוחים מאד לעדכון, עריכת תכנים, הוספת מדיה והרבה יותר. בנוסף, בכל הנוגע לקידום אורגני, וורדפרס היא במקום הראשון. המערכת בנויה באופן ידידותי לגוגל ולשאר מנועי החיפוש, למעשה, עצם זה שהאתר בנוי על פלטפורמת וורדפרס הוא מקודם יותר טוב.

בניית אתרי וורדפרסבניית אתרי וורדפרס

אתרי וו קומרס

פלטפורמת WooCommerce הינה תוספת לפלטפורמת WORDPRESS המוקדשת לעולם המסחר באינטרנט. על פלטפורמה זו נבנה עבורכם חנות וירטואלית עם מערכת ניהול ידידותית. באתרי חנות מסוג זה תקבלו אתר חנות מעוצב, מהיר, מניע לפעולה וכל זה תחת שליטה מלאה שלכם.

בניית אתרי ווקומרסבניית אתרי ווקומרס

אתר מותאם אישית

אתם צריכים אתר מקצועי ומרשים שממש מטרה ואתם לא יודעים איזה פלטפורמה עדיפה בשבלכם. בדיוק בשביל זה יש לכם את ג’ונאמי. לאחר שיחה אתכם נדע להתאים בשבילכם את האתר המושלם לצרכים שלכם. צרו איתנו קשר וניצור עבורכם אתר בהתאמה אישית.

צרו קשרצרו קשר

שלבי בניית אתר

אנחנו רוצים להיות השותפים שלך לצמיחה באינטרנט

בניית אתר וורדפרס
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.