בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית היא הדך המושלמת להגיע לקהל קונים עצום. אנחנו בג'ונאמי נעזור לכם לממש את המטרה ונדע להתאים עבורכם את הפלטפורמה הנכונה בהתאם למבנה הארגוני שלכם והתקציב אותו אתם יכולים להשקיע עבור חנות וירטואלית שתיקח אתכם למעלה.

כמו כן, אנחנו נלווה אתכם בתהליך גדילת האתר. בעזרת קשר הדוק וקריאת נתוני האתר נבצע פעולות שיעזרו למקסם את המכירות באתר. הבנת  התנהגות המבקרים באתר, בחירת רכיבים נכונים ואופטימיזציית יחס ההמרה יובילו ליותר מכירות באתר. הלקוחות שלכם משנים את דפוסי הקנייה שלהם בתדירות גבוהה ואנו כאן בשביל להקדים אותם. אנו בג'ואמי נבנה עבורכם אתר חנות וירטואלית בהתאמה אישית ונלווה אתכם גם לאחר עליית האתר לאוויר.

צרו קשר לגבי בניית אתר חנות וירטואליתצרו קשר לגבי בניית אתר חנות וירטואלית

חנות וירטואלית - מה הפלטפורמה העדיפה ?

אתם רוצים אתר חנות וירטואלית ולא בטוחים על איזה פלטפורמה לבנות אותה ? בשביל זה אנחנו כאן !
לאחר היכרות אתם נוכל להתאים עבורכם את הפלטפורמה הטובה ביותר עבור האתר החדש שלכם.

אנו בג'ונאמי מומחים בבניית אתרי חנות על פלטפורמת מג'נטו ו ווקומרס. אלו 2 הפלטפורמות חנות וירטואלית בקוד פתוח המובילות ביותר בעולם ואנו נבחר אתכם את הפלטפורמה בהתאם לאופי המוצרים, דרישות מהאתר, מנהל האתר וכמובן התקציב להפקת האתר.

יש לנו ניסיון רב הכולל: פיתוח רכיבים, בחירת תוספים מתאימים לדרישות שלכם ותרגום התוספים והתאמתם לצרכן הישראלי.

צרו קשר לגבי בניית אתר חנות וירטואליתצרו קשר לגבי בניית אתר חנות וירטואליתאתר מג'נטואתר מג'נטואתר ווקומרסאתר ווקומרס

להיות צעד קדימה לפני התנהגות הצרכנים

דפוס ההתנהגות של צרכני האונליין משתנה מיום ליום. החדשנות של היום היא התיישנות של המחר. חנות וירטואלית בהתאמה אישית נותנת לכם את הגמישות והאפשרויות להרחיב את הפלטפורמה לכדי יצירת חווית קנייה ממותגת וייחודית. הסתגלות מהירה והתאמה לשינוי דפוסי ההתנהגות של ציבור הלקוחות שלכם הם חלק מהיתרונות הבולטים של אתר חנות וירטואלית מקצועי.

אנו בג'ונאמי נלווה אתכם יד ביד בכל שלבי האתר, החל מהפקת האתר ותוך כדי גדילתו במהלך השנים, השירות ויכולות הבנת הלקוח הם היתרונות הברורים של ג'ונאמי.

בניית אתר חנות וירטואלית

בניית אתר חנות וירטואלית עם ג'ונמאי

נצלו את הניסיון הרב והידע שלנו ומקסמו את המכירות באתר שלכם

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/software_layers2.svg

תוספים לחנות וירטואלית

לנו מבחר עצום של תוספים, תוספים הם כלים שאנו נטמיע באתר בכדי להגשים את החזון ולייעל את יחס ההמרה באתר. בתכנון האתר ובתחזוקתו נתאים את התוספים הרצויים והנחוצים להצלחת אתר הסחר ולהגלדת נפח המכירות. כבסיס אתם נהנים מ: מערכת קופונים, ניוזלטר, מוצרים משלימים וקשורים, רשימת משאלות ועוד

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_plus.svg

חנות וירטואלית רספונסיבית

האתרים שלנו מותאמים למובייל ובעצם לכל סוג מסך. לא משנה מאיזה מכשיר/גודל מסך יגלשו באתר אנחנו נדאג שהם ינהו מחוית גלישה גבוהה. היום יותר ויותר גולשים רוכשים באתרים דרך המובייל והטאבלט וחושב להתאים את האתר לכך. ככה שכל המבקרים באתר באתר שלכם יוכלו להתרשם, לשתף ולרכוש את המוצרים שלכם.

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_target.svg

יחס המרה גבוה

האתרים שלנו מציגים יחס המרה גבוה. יחס המרה הוא היחס בין המבקרים באתר לעומת הרכישות. אתם משקיעים סכומים גדולים בכדי להזרים תנועה לאתר וחשוב למקסם את זה. אנו נקפיד על חווית ממשק נכונה ומהירות טעינת דף מעולה בשביל למקסם את הרכישות באתר. המוטו שלנו הוא "אם זה לא פשוט זה פשוט לא עובד"

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_world.svg

אתר בינלאומי

לנו ניסיון רב בכל בתחום בניית אתרי חנות וירטואלית בינלאומי, והפקנו אתרים לחברות רבות שיושבות בארץ ומכורות בחול. בהפקה של אתר מכירות בינלאומי נקפיד תחילה לאחסן את האתר באזור הגאוגרפי בו אתם מגדירים את קהל היעד שלכם, בנוסף נעזור לכם לקבל החלטות עסקיות חשובות כגון חברות סליקה, משלוחים ומחסנים.

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_lock.svg

סליקה מאובטחת

אתם לא רוצים להגביל את הלקוחות שלכם לאמצעי התשלום. נדע לחייב את הקונים באתר בכמה וכמה דרכים, פאי פאל, כרטיס אשראי, העברה בנקאית, תשלום טלפוני ועוד. בעזרת שדרוגי גרסת אבטחה, SSL והוספת קודים למערכת, הרכישה באתר מאובטחת ומוגנת.

https://junami.co.il/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_link.svg

התממשקויות

כיום רוב מערכות ניהול המלאי והקופות מציאות פתרונות אינטגרציה לאתר חנות וירטואלית. בעצם אתם לא צריכים להזין נתונים ומלאי יותר מפעם אחת. אנו יודעים למשוך את הנתונים מהמערכות ולהציגם באתר החדש שלכם. זמן זה כסף, אז נחסוך לכם פעמיים.

בואו נתחיל היום לעבוד על אתר חנות וירטואלית הבא שלכם

כל מה שאתה צריכים לעשות הוא לצור איתנו קשר ומשם אנחנו ננהל את התהליך.
החל מהצעת מחיר מותאמת אישית, אפיון האתר, הפיתוח, התאמות צרכניות,
התאמות ניהול מלאי וכלה בהוספת תהלכי סליקה ואבטחת האתר בSSL.
אנחנו מהחברות הראשונות והמובילות בארץ שעובדות על פלטפורמת מגנטו ווקומרס.

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
בניית אתר חנות וירטואלית